Masaüstü Yönetim Sistemi

126,27 $
2-4 Saat İçerisinde Teslim Edilir.

Masaüstü Yönetim Sistemi Müşteri Bilgisayarlarınızın Ekranlarını Aynı Anda Düzenlemenizi Sağlar. 

Dizi, Film, Müzik, Video, Canlı Tv, Oyun, İnternet Sitesi, Program vb. İçerikler Sıradan Kısayollar Yerine Kategoriler Halinde Büyük Kapak Resmi İle Müşterinize Gösterilir.  1 Cafe için 1 Adet Satın Alınır.

Harddiskli Bilgisayarlarda, CCboot , isharedisk , Netkafem , Obm , Nxd vb Disksiz Sistemler ile Uyumlu Olarak Çalışır.

Adet
  

Masaüstü Yönetim Sistemi Müşteri Bilgisayarlarınızın Ekranlarını Aynı Anda Düzenlemenizi Sağlar. 

Standart Windows Görünümü Yerine 11 Farklı Kategori ve Alt Kategorilerden Oluşan Masaüstü Yönetim Sistemi Eklenir.

Dizi, Film, Müzik, Video, Canlı Tv, Oyun, İnternet Sitesi, Program vb. İçerikler Sıradan Kısayollar Yerine Kategoriler Halinde Büyük Kapak Resmi İle Müşterinize Gösterilir. 

  

İnternet Kafenizde Harddiskli Bilgisayarlarda, CCboot , isharedisk , Netkafem , Obm , Nxd vb Disksiz Sistemler ile Uyumlu Olarak Çalışabilir.

  

MuRKuT Masaüstü Yönetim Sistemi ve Arşivleri Cironuzda Kısa Sürede %50 ile %200 arasında Artış Sağlar. Yazılım ve Arşivler için Ödediğiniz Tutarı 1-2 Ay içerisinde Size Geri Kazandırır. Bu Oranlar Türkiyede Murkut Yazılmı Kullanan Ortalama 1500 İnternet Kafeden Sağlanan Geri Dönüşlerdeki Teşekkür Mesajlarından Hesaplanmıştır. 

  

Güncel Bölümü Müşterinizin İlk Gördüğü Ekrandır. Cafenizde Yaptığınız Yenilikler , Satışını Yaptığınız Yiyecek ve İçecekler , Yeni Oyun Dizi Film Vb. İçerikleri Müşterinizin Görmesini Sağlar. Bu Bölümü Server Programından Sürekli Olarak Güncellediğinizde Müşterileriniz Her Geldiğinde Yeni İçerikleri Görür ve Cafenin Sürekli Güncellendiğini Anlar.

  

Murkut Güncel Program

  

İnternet Bölümü 10 Farklı Kategoride Türkiyeden Giriş Yapılan En Popüler 210 Website sinden Oluşur. İstediğiniz Siteleri Server Programından Ekleyebilir, Düzenleyebilir Yada Silebilirsiniz. Sınırsız Sayıda Kategori Oluşturabilir Sınırsız Sayıda Websitesi Ekleyebilirsiniz.

  

MuRKuT İnternet Programı

  

Oyunlar Bölümü 11 Farklı Kategoride 600+ Oyunun Resim ve Kısayollar dan Oluşur. Müşterileriniz Oynamak istediği Oyunu Sıradan ikonlar Yerine Oyun Hakkında Fikir Sahibi Olabileceği Büyük Kapak Resimleriyle Gösterilir. Kurduğunuz Oyunların Kısayol ve Resmi ile Uygun Olan Kategoriye Oyun Ekleyebilir Mevcut Oyunları Düzenleyebilir yada Silebilirsiniz. Kategori yada Oyun Sınırlaması Yoktur.

  

murkut oyun arşivi

  

Sohbet Bölümü Türkiye de Sık Kullanılan Sesli ve Yazılı Görüşme Yapılabilen Programlardan Oluşur. Server programından istediğiniz programları sınırsız sayıda eklenebilir.

  

Murkut Sohbet Programları

  

Programlar Bölümü Türkiye de Sık Kullanılan Yardımcı Programlardan Oluşur. Server programından istediğiniz programları sınırsız sayıda ekleyebilirsiniz.

  

Murkut Programları

  

Müzikler Bölümünde Yerli Yabancı 10000+ Sanatçıya Ait Sınırsız Sayıda Müzik Web Sunucu Üzerinden Dinleyebilir yada Kopyalayabilirsiniz. Server Programından istediğiniz sanatçıları ekleyip çıkarabilirsiniz.

  

Murkut Müzik Arşivi

  

Videolar Bölümünde Yerli Yabancı 1000+ Sanatçıya Ait 7000+ Full Hd Video Klip İzlenebilir. Server Programından istediğiniz sanatçıları ekleyip çıkarabilirsiniz. 

  

Murkut Video Arşivi

  

Diziler Bölümü 6 Kategoriden Oluşur. Kategori Sayısı Server Programından Arttırılabilir. 250+ Yabancı Dizi , 40+ Yerli Güncel Dizi , 200+ Yerli Final Yapmış Dizi , Show Programları , Belgeseller... Server Programından Sınırsız Sayıda Dizi Eklenebilir yada Silebilirsiniz.

  

Murkut Dizi Arşivi

  

Filmler Bölümü 12 Kategoriden Oluşur. Kategori Sayısı Server Programından Arttırılabilir. 2500+ Film Kategorilere Ayrılmış Şekilde Sisteme Kayıtlıdır. Server Programından Sınırsız Sayıda Film Eklenebilir yada Silinebilir.

  

Murkut Film Arşivi

  

Tv Bölümü Popüler 30+ Canlı Yayından Oluşmaktadır. Server Programından Sınırsız Sayıda Canlı Yayın Eklenebilir.

  

Murkut TV Canlı Yayın

  

Masaüstü Bölümünde Standart Kısayollar Kullanılır. Bunların Yayında Ek Olarak Müşterilerinizin Ortak Kullanabileceği Tam Paylaşımda Bir Klasör ve Müşterilerinizin Kendi Kullanıcı Adı Şifresi ile giriş yapıp Kendi Oyunlarını Kaldığı Yerden Devam Etmesini Sağlayan Oyun Save Kayıt Sistemi Bulunur. Kısayollar Server Programından Sınırsız Sayıda Arttırılabilir yada Silinebilir.

  

Murkut Masaüstü Kısayolları

  

Murkut Oyun Save Kayıt Sistemi Müşterilerinizin Kendi Kullanıcı Şifresi ile Erişim Sağlayıp Oturduğu Pc de Oynadığı Oyunları Kaldığı Yerden Devam Etmesini Sağlar.

  

Murkut Oyun Save Kayıt Sistemi

  

1 Cafe için 1 Adet Satın Alınır. 1 Server + Tüm Clientlerde Çalışır. Ömür Boyu Kullanım Lisanslıdır.

  

Not: Yazılım , arşiv ve hizmetlerin iadesi yoktur. Devir edilemez. Başka bir cafeye satışı yapılamaz. Tespiti Halinde lisanları iptal edilir.

Önemli : Prensip Olarak Murkut Masaüstü Yönetim Sistemi Kullanan Kafelerin Yürüyüş Mesafesindeki Rakiplerine Kurulum Yapılmamaktadır. Israr Etmeyiniz. Ancak Murkut Kullanan Kafe Sahibinin Rızası Olması Durumunda Kurulum Yapılabilir. Uyarımıza rağmen sipariş veren kafelerin siparişleri iptal edilip ücretleri iade edilecektir.

Siparişe Kapalı Olan Bölgeler :

Kırşehir Kaman İlçesinde Laiila İnternet Kafe 2008 yılından Buyana Murkut Kullanıcısı Olduğundan Dolayı Kaman İlçesinde Murkut Satışı Yapılmamaktadır.

Muş Merkez Bölgesinde Binif İnternet Kafe Murkut Kullanıcısı Olduğundan Dolayı Bu Bölgede Murkut Satışı Yapılmamaktadır.

99 Öğeler

Sistem Gereksinimleri

Sistem Gereksinimleri
Server Kasa Gerekli Donanım
İşlemci
i3
Anakart
2 Adet Sata 6 Gbps Portlu
Ram
8 GB
SSD
1 Adet 120 GB
Harddisk
8 TB 7200 RPM Oyun İçin
8 TB 7200 RPM Video İçin
Ağ Hızı
1 Gbps
İşletim Sistemi
Windows Server 2012
Uyumlu Sistemler
CCboot
Diskli veya Disksiz Tüm Oyun Arşivleri İle Çalışır
Harddiskli Bilgisayarlar
Netkafem
Nxd
Obm
İsharedisk

Değerlendirme 
Ömer İncegül 2019-05-04

İstanbul İnternet Kafe

15 Yıldır 3 Şubemizde Toplamda 250 Bilgisayarda Murkut Ürünleri Kullanıyoruz. Masaüstü yönetim sistemi ile müşteri sayımız arttı. Ciromuz yükseldi. Tüm internet kafe sahiplerine tavsiye ederim. </p><p><br /> &nbsp; <br /> &nbsp; <br /> Başakşehir 1.Etap Evila Dükkanları Başakşehir / istanbul - İstanbul İnternet Kafe <br /> &nbsp; <br /> &nbsp; <br /> Hoca Üveys Mah. Hırkai Şerif Cad. No:15 Fatih / İstanbul - İstanbul İnternet Kafe <br /> &nbsp; <br /> &nbsp; <br /> Yakından Görüp incelemek isteyenleri beklerim...

  • 0 kişiden 1 kişi bu yorumu yararlı buldu.

Yorumunuzu Yazın !

İlgili ürünler

aynı kategoride bulunan diğer 5 ürün: