Video Güncelleme Sistemi

Video Güncelleme Sistemi ile Arşiviniz Hergün Otomatik Olarak Güncellenir. Kısayol ve Resimleri Murkut Sisteme Otomatik Olarak Eklenir.

Konya Gamepark İnternet Cafe

73 Pc CCboot + MuRKuT Sistem. Feritpaşa Mahallesi Kerkük Caddesi Gürdal Sokak No: 4/B (DÜNDAR OTEL yanı) / Konya - Telefon : (0332) 237 0120 - Yetkili Osman Oney

Güncel Bölümü Kullanımı

MuRKuT Server Güncel Bölümünü Nasıl Kullanacağınızı, Ekleme , Çıkarma, Silme , Gizleme, Sıra Değiştirme İşlemleri Videodan Öğrenebilirsiniz.

İnternet Bölümü Kullanımı

MuRKuT Server İnternet Bölümünü Nasıl Kullanacağınızı, Ekleme , Çıkarma, Silme , Gizleme, Sıra Değiştirme İşlemleri Videodan Öğrenebilirsiniz.

Oyun Bölümü Kullanımı

MuRKuT Server Oyunlar Bölümünü Nasıl Kullanacağınızı, Ekleme , Çıkarma, Silme , Gizleme, Sıra Değiştirme İşlemleri Videodan Öğrenebilirsiniz.

MuRKuT Nasıl Kurulur ?

MuRKuT Masaüstü Yönetim Sistemi Satın Aldığınızda Uzak Masaüstü Bağlantısı ile 1-2 Saat İçerisinde Kurulabilir ve Hemen Kullanmaya Başlayabilirsiniz.

MuRKuT Mobil Uygulama

MuRKuT Masaüstü Yönetim Sistemi Android Telefonlarınızdan da Yönetebilirsiniz. Mobil Uygulamadaki Panik Butonu ile Tüm Client Pclerin Ekranlarını 1 Saniyede Değiştirebilirsiniz.

Sohbet ve Programlar Kullanımı

MuRKuT Server Programında Sohbet ve Programlar Bölümünü Nasıl Kullanacağınızı, Ekleme , Çıkarma, Silme , Gizleme, Sıra Değiştirme İşlemleri Videodan Öğrenebilirsiniz.

MuRKuT Nedir ?

MuRKuT İnternet Kafeler için Özel Geliştirilen Masaüstü Programıdır. İnternet Kafelerin Tüm İhtiyaçlarını Tek Bir Program ile Yönetmenizi Sağlar.